נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

הממונה על שוק ההון מפרסמת פתרונות שיבטיחו ביטוח סיעודי משופר

 

 

דורית סלינגר הממונה על שוק ההון


הפתרונות מגוונים את סל המוצרים בביטוח סיעודי ומורכבים משני מוצרים: ביטוח סיעודי קבוצתי ארוך טווח וביטוח סיעודי למצטרפים מבוגרים 

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר פרסמה היום 2 תכניות לביטוח סיעודי שמעניקים פתרונות למבוטחים - ביטוח סיעודי קבוצתי ארוך טווח וביטוח סיעודי למצטרפים מבוגרים. 

ביטוח סיעודי ארוך טווח שצפוי להיכנס לתוקף בשנת 2017, נועד לשמור על זכויות המבוטחים לאורך כל חייהם, ולהיות זמין עבורם בגיל מבוגר. התכנית מנצלת את כוח המיקוח של הקבוצה על מנת להבטיח למבוטחים כיסוי ביטוחי נגיש וזמין. התכנית מתקנת את הליקויים בביטוח סיעודי קבוצתי לטווח קצר שהם התקשרות לתקופה קצובה, והאפשרות לשני הצדדים שלא לחדש את החוזה ביניהם.

ביטוח סיעודי למצטרפים מבוגרים יאפשר לצרף גברים ונשים בגילאים 60-67. התכנית מיועדת לציבור שלא רכש בעבר ביטוח סיעודי כמו גם כרובד נוסף עבור מבוטחים קיימים. הצירוף יתאפשר ללא חיתום רפואי, תוך הבטחת כיסוי ביטוחי ראוי לכל חיי המבוטח. 

במקביל, מאפשרת הממונה להאריך את ביטוחי הסיעוד הקבוצתיים לתקופה מוגבלת, על מנת לאפשר את יישום העקרונות של ביטוח קבוצתי ארוך טווח וביטוח סיעודי למצטרפים מבוגרים. הממונה תפעל לכך שארגונים וועדי העובדים ימירו את הביטוחים הקבוצתיים הקיימים בתכניות ארוכות הטווח. 

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר: "אנו מגוונים את סל מוצרי הסיעוד, על מנת להבטיח למבוטחים כיסוי נגיש וזמין לכל חייהם. התכנית לביטוח סיעודי קבוצתי ארוך טווח תממש את יתרונות הקבוצה ותאפשר חיסכון בעלויות והגברת כושר המיקוח, והביטוח למצטרפים מבוגרים מעניק פתרון לציבור שעד היום נשאר ללא ביטוח סיעודי".

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות