נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

מועדון הצרכנות "חבר" מציע לחבריו את קופות הגמל להשקעה של פסגות ואלטשולר

 

 

ענת כנפו תבור צילום יח


חודש ימים מאז הושקה בשוק קופת הגמל להשקעה, יחל ארגון חבר, בשיתוף עם בתי ההשקעות אלטשולר שחם ופסגות, להציע את המוצר לעמיתיו בתנאים אטרקטיביים. 
מתוך רצון לפעול לטובת עמיתיו גם בתחום הפיננסי, מציע ארגון "חבר" כבר היום שורה של שירותים ומוצרים בתחום זה. 
התקשרותו של הארגון עם שני בתי השקעות מובילים, אלטשולר שחם ופסגות להצעת הקופה החדשה לעמיתיו בוצעה לאחר תהליך תיחור בו נבחנו דמי הניהול שיוצעו, תשואות העבר, מדד סיכון (שארפ) וסטנדרט השירות. במסגרת ההסכם ישמשו בתי ההשקעות כספק בלעדי למוצר פיננסי זה למשך שלוש שנים. 

מוטי לוי, מנכ"ל "חבר": "קופת הגמל להשקעה נועדה לעודד את הציבור להגדיל את החיסכון, ולדאוג לעתידו הכלכלי. כארגון המייצג עשרות אלפי משפחות, אנו מאמינים ש-"חבר" צריך לספק לעמיתים מערך שירותים מגוון ואיכותי שייתן מענה לכל הצרכים בתחום הפיננסי. אנו משיקים את המוצר החדש עם שני בתי השקעות מהמובילים בתחומם, וזאת, כחודש לאחר שאושר לשיווק ע"י הפיקוח על הביטוח ושוק ההון. "חבר" פעל ופועל בנמרצות להרחיב את כר השירותים והמוצרים לעמיתים בתחום הפיננסי מתוך מחויבות לרמת ואיכות החיים של העמיתים, ואנו מזמינים את העמיתים להשתמש במוצר החדש, ואחרים במטרה לדאוג לעתידם".

ענת כנפו תבור, מנכ"לית פסגות קופות גמל ופנסיה: " אנו מודים לארגון חבר על הבחירה בפסגות קופות גמל ופנסיה, חברת הגמל הגדולה בישראל. כחלק מניהול מוצר קופת גמל להשקעה, נעמיד לטובת חברי הארגון את מעטפת השירות ומערך ההשקעות הגדול והמקצועי של פסגות, על מנת להמשיך ולמקסם את שביעות רצון העמיתים, כפי שנעשה עד כה במסגרת שיתופי הפעולה הקיימים בין הצדדים."

יאיר לוינשטיין, מנכ"ל אלטשולר שחם, גמל ופנסיה: "אנחנו שמחים על הבחירה של "חבר", מועדון הצרכנות המוביל בישראל בבית ההשקעות אלטשולר שחם. אנחנו בטוחים שאנשי כוחות הביטחון ייהנו מקופת הגמל החדשה שהיא מוצר אטרקטיבי מאוד להשקעה כיום ומיתרונות ניהול ההשקעות של אלטשולר שחם, וגאים לספק את השירות לפלח אוכלוסייה שעושה ימים כלילות כדי להגן על כולנו."
קופת גמל להשקעה, מכשיר חיסכון הוני חדש,  אושרה על ידי האוצר במטרה לעודד חיסכון נוסף בקרב הציבור הרחב. תקרת ההשקעה השנתית בקופה עומדת על 70 אלף שקל לאדם. מדובר בחלופה אטרקטיבית לקרנות הנאמנות, לתיקים המנוהלים ולפיקדונות בבנקים, כאשר גם דמי הניהול שיוצעו לעמיתי חבר יהוו יתרון משמעותי על חלופות אחרות.

לקופת הגמל להשקעה יתרונות רבים על פני מוצרי ההשקעה השונים הקיימים בשוק:
נזילות מלאה
בחירת מסלול השקעה בהתאם לצרכי המפקיד ומעבר בין מסלולי השקעה ללא עלות וללא אירוע מס
דחיית תשלום מס על רווחי ההון
ניהול הכסף בגופים גדולים, יציבים ומומחים בניהול השקעות 
פטור מלא ממס למושכים את הכסף כקצבה חודשית בפנסיה (ולא כתשלום הוני חד פעמי)הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות