נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

סוכנים שימו לב >> מאבק הסוכנים הצליח !

 

 בהמשך לכתבה שפרסמנו לראשונה בתאריך ה25.01.2017 סוכני ביטוח במחאה על הראל ביטוח >> למה הם כועסים ? מאבק הסוכנים הצליח!

נזכיר: חברת הראל פירשה אחרת את חוזר האוצר - צירוף לביטוח, ושלחה מידעים למבוטח במקום למיופה הכוח. למיופה הכוח (סוכני הביטוח במקרה זה) אין גישה אל המידע, ובכך למעשה הראל מסרבלת ומעכבת את הליך התאמת הביטוח שהחוזר עוסק בו.

בעקבות מספר פניות שהגיעו ביומיים האחרונים אל המערכת אודות כך שחברת הראל חזרה בה בעקבות הכתבה, ושולחת באופן תקין את המידעים אל מיופה הכוח, אנו מוצאים לנכון לעדכן זאת.

נתקלתם בתופעה שמטרידה אתכם - שלחו לנו מייל  funder@funder.co.il

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

עוד כתבות