נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

עוזי ארגמן הביע תמיכה בליאור רוזנפלד ולא יגיש מועמדות לנשיאות הלשכה

 

 

עוזי ארגמן וליאור רוזנפלד


עוזי ארגמן מסביר ואומר: "שמעתי את הרצון של הסוכנות והסוכנים לאחד כוחות ובמקום להשקיע מאמצים במאבקים פנימיים, לעשות הכל כדי להגיע להכרעה ברורה בבחירות הקרובות ולצאת לדרך משותפת אחת. הקולות היו רבים, ההתלבטות הייתה אמיתית וכנה, ממושכת ולא קלה. בסופו של דבר, קריטריון מרכזי אחד הטה את הכף, כדרכי מאז ומעולם: טובת כלל הסוכנים ולא טובתי האישית. לכן, בלב החפץ בהצלחת כלל הסוכנים החלטתי להסיר את מועמדותי לנשיאות הלשכה ולחבור לליאור רוזנפלד, לליאור הורנצ'יק ולכוורת ההנהגה המתבקשת יחד איתם. מעתה מסעי יהיה משותף ולמען בחירתו של ליאור רוזנפלד לנשיאות הלשכה"

ליאור רוזנפלד: "עבדתי בשיתוף פעולה עם עוזי ארגמן בשנים האחרונות בלשכה וגיליתי סוכן ותיק ומנוסה, שכל ייעודו הוא להעניק מהידע הרב שלו למען הסוכנים ובעיקר לעשות להם טוב. הראש והלב, יחד, מנחים את דרכו ואני יותר משמח על בחירתנו בנו כמנהיגות הבאה של הלשכה. עוזי יהיה מבכירי הלשכה והשילוב עמו ממשיך ומבטא את הקו שלנו: צעירים וותיקים, הפועלים כצוות מנצח לטובת הצלחת הסוכנים".

ליאור הורנצ'יק: "אנו מקבלים בחום את עוזי ארגמן ורואים בו דמות מרכזית, שתמשיך ותתרום רבות לקידום הסוכנים אל מול האתגרים הרבים הנכונים לנו. אין חכם כבעל ניסיון ולעוזי, סוכן ביטוח בכל רמ"ח איבריו, ניסיון עצום אשר יש בו כדי לחזק ולהעצים את יכולתנו בהצעדת הסוכנים בדרך מקצועית, אחראית ונכונה"

"מעתה, מסעי יהיה משותף ולמען בחירתו של ליאור רוזנפלד לנשיאות הלשכה" – כך הודיע עוזי ארגמן, בעקבות החלטתו שלא להגיש מועמדות לנשיאות הלשכה ולהביע את תמיכתו בליאור רוזנפלד לנשיאות הלשכה.

ארגמן, סוכן ביטוח בעל ותק של 39 שנים ובעלים משותף בסוכנות הביטוח "מקבץ" בירושלים, יחד עם  אחיו גדי ארגמן, כיהן  בקדנציה הנוכחית כיו"ר הוועדה לרווחת הסוכן. במסגרת זו קידם שורה ארוכה של מיזמים לטובת סוכני הביטוח, לרבות הטבות במסגרת מועדוני לקוחות, לוחות שנה ועד לטיולי גיבוש משותפים. 

הוא הסביר כי "בקדנציה הנוכחית נרתמתי לפעילות ציבורית בלשכת סוכני הביטוח.  הייתה לי הזכות בקדנציה זו לסייע לקהילה המקצועית שלנו, לעשות טוב ככל שניתן בשביל כולנו. החיבור עם הסוכנות והסוכנים אף הביא אותי להציג את מועמדותי לראשות הלשכה בבחירות הקרובות. משיצאתי לדרך נפגשתי עם רבים מהם, דיברנו, השמעתי, אבל גם שמעתי. ושמעתי את הרצון שלכם לראות שינוי וריענון. שמעתי את הרצון לאחד כוחות ובמקום להשקיע מאמצים במאבקים פנימיים, לעשות הכל כדי להגיע להכרעה ברורה בבחירות הקרובות ולצאת לדרך משותפת אחת". 

ארגמן הוסיף והסביר כי "הקולות היו רבים, ההתלבטות הייתה אמיתית וכנה, ממושכת ולא קלה. בסופו של דבר, קריטריון מרכזי אחד הטה את הכף, כדרכי מאז ומעולם: טובת כלל הסוכנים ולא טובתי האישית. לכן, בלב החפץ בהצלחת כלל הסוכנים החלטתי להסיר את מועמדותי לנשיאות הלשכה ולחבור לליאור רוזנפלד, לליאור הורנצ'יק ולכוורת ההנהגה המתבקשת יחד איתם". 

ארגמן יצא בקריאה לסוכנות ולסוכנים להצטרף לתמיכה בליאור רוזנפלד ולשותפו לדרך ולעשייה, ליאור הורנצ'יק, ואמר: "ביחד, רק ביחד, צעירים וותיקים עם ניסיון רב-שנים של סוכני ביטוח שגדלו מהשטח, כמוני, נגיע למחוז חפצנו". עוד הוא ביקש "לנהל מערכת בחירות הגונה, הוגנת ועם ערכים, בדגש על כבוד הדדי בין כל חברי הלשכה", לדבריו. 

ליאור רוזנפלד בירך על החלטתו של ארגמן  ומסר: "עבדתי בשיתוף פעולה עם עוזי ארגמן בשנים האחרונות בלשכה וגיליתי סוכן ותיק ומנוסה, שכל ייעודו הוא להעניק מהידע הרב שלו למען הסוכנים ובעיקר לעשות להם טוב. הראש והלב, יחד, מנחים את דרכו ואני יותר משמח על בחירתו בנו למנהיגות הבאה של הלשכה. עוזי יהיה מבכירי הנהגת הלשכה והשילוב עמו ממשיך ומבטא את הקו שלנו: צעירים וותיקים, הפועלים כצוות מנצח לטובת הצלחת הסוכנים".

ליאור הורנצ'יק ציין כי "אנו מקבלים בחום את עוזי ארגמן ורואים בו דמות מרכזית, שתמשיך ותתרום רבות לקידום הסוכנים אל מול האתגרים הרבים הנכונים לנו. אין חכם כבעל ניסיון ולעוזי, סוכן ביטוח בכל רמ"ח איבריו, ניסיון עצום אשר יש בו כדי לחזק ולהעצים את יכולתנו בהצעדת הסוכנים בדרך מקצועית, אחראית ונכונה".

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות